Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Zapraszamy na Bieg Świętojański w Bezrzeczu


Zapraszamy na Bieg Świętojański w Bezrzeczu

W niedzielę, 23 czerwca w Bezrzeczu odbędzie się kolejna edycja Biegu Świętojańskiego. Dla zawodników przygotowane zostaną trasy o długości 500 metrów (dzieci) oraz 1-2 mili w kategorii kobiety i mężczyźni. Start o godz. 16:30.


Tegoroczna edycja imprezy będzie już ósmą z kolei. Zapisy do biegu rozpoczną się o godzinie 16:00 na terenie parkingu przy szkole w Bezrzeczu. Dzieci zmierzą się na dystansie 500 metrów, natomiast młodzież i dorośli rywalizować będą na trasie o długości 1-2 mili. Swoich sił będą też mogli spróbować miłośnicy Nordic Walking (jeśli zbierze się grupa).

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji Biegu Świętojańskiego

Bieg, którego start i metę zaplanowano na Słonecznej Polanie (za lasem - okolice ul. Dworskiej), rozpocznie się o godzinie 16:30. Oprócz rywalizacji sportowej organizatorzy planują zapewnić uczestnikom wiele dodatkowych atrakcji. Odbędą się konkursy dla dzieci i dorosłych, w tym konkurs na najładniejszy wianek, ognisko i pieczenie kiełbasek, wręczenie nagród oraz wspólne puszczanie wianków. Organizatorzy przygotują napoje, kiełbaski, medale dla najlepszych zawodników w każdej kategorii oraz nagrody rzeczowe. Będą też pamiątkowe koszulki.

Przeczytaj regulamin biegu

Organizatorami Biegu Świętojańskiego są: LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze i GCKiB Filia Bezrzecze.

Potrzebni są jeszcze wolontariusze do obsługi biegu. Chętne osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 691-894-231 lub e-mail: gzlzsdobra@wp.pl

Źródło: GZ LZS w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościTrasa biegu dla dzieci (kliknij i powiększ):

Trasa biegu dla dorosłych (kliknij i powiększ):

Bieg Świętojański w Bezrzeczu - plakat:

piątek 14 czerwca 2019 - 07:08:58 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej