Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Festyn rodzinny w Bezrzeczu


Festyn rodzinny
w Bezrzeczu


W ostatni dzień wakacji, 31 sierpnia na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu odbędzie się festyn rodzinny "Pożegnanie lata". Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. zabawę z klaunami i dużymi bańkami, dmuchany zamek, malowanie buziek oraz konkursy dla dużych i małych.


Festyn rozpocznie się o godz. 15:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu. W programie: zabawa z klaunami "Klaun Andzia i Przyjaciele", artystyczne malowanie buziek, zabawa dużymi bańkami, konkursy dla dzieci i dorosłych, gry i zabawy pirackie, dmuchany zamek "Wesoły klaun".

Podczas festynu odbędzie się też "Festiwal kolorów", dlatego organizatorzy proszą o odpowiednie ubranie, bo można wrócić do domu w zupełnie innych kolorach.

Celem festynu jest integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Impreza realizowana jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Organizatorami zabawy są: LZS Bezrzecze, Filia GCKiB w Bezrzeczu oraz Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościFestyn rodzinny na pożegnanie wakacji - plakat:

piątek 09 sierpnia 2019 - 13:15:24 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool
stylowa.jpg
Restauracja Stylowa
Dobra, ul.Szczecińska 20b
tel. +48 517 687 606
W stylowym klimacie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie okolicznościowe a także wszelkie spotkania firmowe. Zapraszamy na szeroki wybór dań, w tym prawdziwą pizzę, które oferujemy również z dowozem w wyznaczonym obszarze. Specjalizujemy się także w cateringu na przyjęcia domowe i firmowe.
przychodnie.jpg
Przychodnie
Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy naszych Pacjentów na pierwsze bezpłatne szczepienie przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B - wzw B. Bezrzecze, ul. Górna 18b,
tel. +48 91 818 20 10.
autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej