Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Sportowy weekend w Wołczkowie


Sportowy weekend w Wołczkowie

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo intensywnie jeśli chodzi o piłkarskie emocje. W dniach 16-18 sierpnia, od piątku do niedzieli, na boisku w Wołczkowie odbędzie się turniej piłkarski dla dzieci do lat 10. Będzie to pierwsza edycja WB Cup.


"I nie ostatnia" - przekonuje wiceprezes Wołczkowo-Bezrzecze Tomasz Korżak. "Chcemy co roku organizować turniej, w którym będą ze sobą rywalizowały zespoły z całej Polski, a także z zagranicy" - dodaje.

W zawodach weźmie udział 14 zespołów. W tym gronie zobaczymy drużyny ze Szczecina, Polic, Gorzowa, Strzelec Krajeńskich, Dębna i Choszczna. Pojawią się także goście z Niemiec FSV Wriezen i żeńska drużyna Olimpii Szczecin. W tym gronie znajdują się czołowe akademie w Polsce: Pogoń Szczecin i FASE Szczecin.

"To nasz pierwszy turniej organizowany na boisku, w którym zagra ponad 150 dzieci. Zrobimy wszystko by w kolejnej edycji ta liczba się podwoiła" - zapowiada koordynator młodzieży WB Adam Gołubowski. "Chcemy popularyzować piłkę nożną nasz klub i gminę. Chciałbym aby za kilka lat Wołczkowo kojarzyło się na mapie kraju właśnie z piłką nożną" - dodaje.

Turniej rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. Drużyny zagrają najpierw w dwóch grupach, a następnie najlepsi powalczą o medale, a pozostali o konkretne miejsca. Finałowe spotkanie zaplanowano na niedzielę o godzinie 14:30, po nim odbędzie się zakończenie turnieju. Ale to nie koniec sportowych emocji w Wołczkowie. O godzinie 17 seniorzy Wołczkowo-Bezrzecze w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski podejmą Odrzankę Radziszewo.

Głównym partnerem drużyn młodzieżowych WB jest Hurtownia Elektryczna El-Gras. Z pomocą przychodzą także: Noratel, DGS, Grupa Igielski, Powiat Policki, Gmina Dobra, JK Janina Kurek, Bono, Dlux, Mix Taxi, Rehabilitacja Wawrzyniak i Korżak, Poldek, Skraw-Met, Wenglon, Zajazd Pod Lipami. Patronem medialnym imprezy jest TVP3 Szczecin oraz Radio Szczecin.

Zapraszamy wszystkich w weekend do Wołczkowa.

Źródło: Marcin Dworzyński, trener klubu Wołczkowo-Bezrzecze


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościpiątek 16 sierpnia 2019 - 14:32:05 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej