Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu


Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu

Wszystkich mieszkańców gminy Dobra serdecznie zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w niedzielę, 22 września o godz. 15:00. Jedenasta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu.


"Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizujemy co roku. Podobnie jak w ubiegłych latach zapewnimy mieszkańcom szereg atrakcji. Będą rowerowe zawody sprawnościowe dla dzieci, także zapraszamy i prosimy, żeby przyjechały na swoich rowerach, wielobój wieśniaka dla dorosłych oraz konkurs układania jesiennych bukietów dla dzieci. Serdecznie zapraszam mieszkańców Bezrzecza i gminy Dobra" - poleca Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

W programie festynu jest również konkurs na najsmaczniejszą potrawę z ziemniaka. Udział w konkursie można zgłosić do 16 września w godz. 14-19 pod nr tel. 91 424 19 68.

Kolejnymi atrakcjami będą wspólne przygotowanie "Bezrzeczańskiej Sałatki Gigant", która później zostanie skonsumowana, a także pieczenie ziemniaków i kiełbasek na ognisku. Będzie też kurs udzielania pierwszej pomocy.

"W tym dniu pożegnamy lato, a powitamy jesień" - zapraszają organizatorzy.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznej edycji imprezy

Szykuje się świetna impreza w Bezrzeczu. Zapraszamy w niedzielę, 22 września na teren rekreacyjny przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Początek festynu o godz. 15:00.

Organizatorami imprezy są: LZS Bezrzecze , Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i GCKiB.

W trakcie festynu wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce będą zbierać pieniądze na pokrycie kosztów operacji Bruna. To wspaniały chłopczyk, mieszkaniec gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt wynosi ponad 1.200.000 zł. To przekracza możliwości finansowe jego rodziców.

"Sami nie damy rady, to pewne. Wiemy jednak, jak ogromna moc drzemie w ludziach i wierzymy w cud dla naszego synka. Gdy Bruno się uśmiecha, zapominamy na chwilę o wszystkich smutkach i zmartwieniach. Jego ufne oczka patrzą na nas, zupełnie jakby chciał nam powiedzieć, że on wie - mama i tata zrobią wszystko, by jego nóżki zostały uratowane! Bardzo prosimy, dołącz do naszej walki o cud dla synka. Uciekamy przed amputacją, przed kalectwem. Jeśli nam pomożesz, musi się udać!" - proszą o pomoc rodzice Bruna.

Każdy może pomóc wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga
- link do zbiórki.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - plakat:

wtorek 17 września 2019 - 17:16:41 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej