Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

IV Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra


IV Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra

Zapraszamy na IV Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra, który odbędzie się w sobotę, 28 września na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie. Wywalczonego rok temu mistrzostwa bronić będzie reprezentacja sołectwa Grzepnica. Sołectwo Bezrzecze nie wzięło udziału rok temu.


Uwaga! W związku z pogorszeniem się warunków atmosferycznych i planowanymi opadami deszczu informujemy, że Sportowy Turniej Sołectw, mający odbyć się 28 września, zostaje odwołany. O nowym terminie wkrótce poinformujemy.

To już czwarta edycja turnieju sołectw w gminie Dobra. W zeszłym roku najlepsza okazała się reprezentacja mieszkańców Grzepnicy, która wyprzedziła sołectwa Buk, Mierzyn.

W sobotę, 28 września na terenie rekreacyjnym Mierzynianka ponownie zmierzą się przedstawiciele sołectw gminy Dobra. Podczas turnieju nie zabraknie sportowych emocji i dobrej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z ubiegłorocznej edycji tej imprezy, który prezentujemy poniżej.

Zachęcamy mieszkańców Bezrzecza do udziału w turnieju. Zapisy prowadzone są przez sołtysa. Kontakt: Tomasz Czubara +48 602 677 615. Kontakt do pozostałych sołtysów - tutaj.

Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra rozpocznie się o godz. 10:00. Zawody mają na celu popularyzację zdrowego stylu życia, podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców oraz integrację środowiskową rad sołeckich i mieszkańców sołectw.

Organizatorami turnieju są Wójt Gminy Dobra oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościSportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra:


wtorek 24 września 2019 - 16:46:51 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej