Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

IKEA po sąsiedzku - w Szczecinie. Otwarcie w 2021 roku


IKEA po sąsiedzku - w Szczecinie. Otwarcie w 2021 roku

Sklep IKEA w Szczecinie zostanie otwarty w 2021 roku - poinformował Prezydent Szczecina Piotr Krzystek w mediach społecznościowych. Szwedzki hipermarket zlokalizowany będzie przy skrzyżowaniu Mieszka I z Białowieską (na zdjęciu).


"Miło mi poinformować - IKEA w Szczecinie! To zapewne bardzo dobra informacja dla wielu z Was. Budowa przy skrzyżowaniu Mieszka I z Białowieską rozpoczyna się już w październiku. Będzie to kolejny element łączący nas ze Skandynawią" - poinformował dzisiaj na swoim facebookowym profilu Prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Szwedzki hipermarket oferujący meble i artykuły dekoracyjne zlokalizowany będzie przy skrzyżowaniu Mieszka I z Białowieską w Szczecinie - 10 minut drogi samochodem od granic gminy Dobra.

Budowa sklepu ma się zakończyć w pierwszej połowie 2021 roku.

IKEA jest firmą działającą w branży meblarskiej, od ponad 70 lat zajmującą się produkcją i sprzedażą artykułów wyposażenia domu. Jej założyciel, Ingvar Kmprad od najmłodszych lat zdobywał doświadczenie biznesowe w handlu, aby w 1943 roku założyć swoje pierwsze poważne przedsiębiorstwo, będące później potentatem w branży meblarskiej. Firma prowadzi swoją działalność w oparciu o ponad 350 sklepów zlokalizowanych w 28 krajach świata.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościśroda 09 października 2019 - 07:25:22 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej