Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

IX Gminne Targi Pracy w Dobrej


IX Gminne Targi Pracy
w Dobrej


Powiatowy Urząd Pracy w Policach oraz Gmina Dobra zapraszają osoby poszukujące pracy do udziału w Gminnych Targach Pracy w Dobrej "Wiele dróg kariery. Jeden początek". Targi odbędą się w poniedziałek, 21 października w godz. 11-14 w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotek przy ul. Granicznej w Dobrej.


Gminne Targi Pracy już po raz dziewiąty odbywają się w gminie Dobra. Oferta targów skierowana jest do osób poszukujących pracy, w tym bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach. Zaprezentowana zostanie oferta dla osób w każdym wieku, o różnym poziomie wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Celem Targów Pracy jest umożliwienie bezpośredniego kontaktu pracodawców z osobami poszukującymi zatrudnienia oraz promowanie aktywnej postawy na rynku pracy.

Podczas Targów Pracy do dyspozycji będą:
1) pracodawcy z krajowymi ofertami pracy,
2) eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Wojewódzkiego Urząd Pracy w Szczecinie i wielu innych,
3) możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną i szkoleniową,
4) pracownik z Urzędu Pracy w Pasewalku (Niemcy) z ofertami pracy.

Ideą przewodnią tegorocznych targów jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących miejsca pracy i udzielenie im kompleksowego wsparcia w rekrutacji pracowników.

"Jesteśmy przekonani, że Targi Pracy to wyjątkowa okazja do pozyskania najlepszych kandydatów do pracy. Targi dają również możliwość promocji własnej firmy, wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych firm oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Chcemy podczas targów stworzyć wszystkim wystawcom jak najlepsze warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników" - informuje Powiatowy Urząd Pracy w Policach.

Targi odbędą się w poniedziałek, 21 października w godz. 11-14 w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotek przy ul. Granicznej 31 w Dobrej.

Organizatorami tegorocznych targów są Wójt Gminy w Dobrej oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościIX Gminne Targi Pracy w Dobrej - plakat:

piątek 18 października 2019 - 13:27:52 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej