Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Budowa ronda w Wołczkowie


Budowa ronda w Wołczkowie

Na skrzyżowaniu ulic Słonecznej i Lipowej w Wołczkowie powstaje nowe rondo. Inwestycja realizowana jest w ramach budowy infrastruktury komunikacyjnej, w tym trasy rowerowej Dobra - Głębokie.


Budowa ronda w Wołczkowie realizowana jest w ramach zadania "Budowa infrastruktury komunikacyjnej, w tym trasy rowerowej łączącej m. Dobra z węzłem przesiadkowych Głębokie w Szczecinie, wraz z promocją rozwiązań alternatywnych wobec transportu indywidualnego". Prace budowlane na zlecenie Gminy Dobra prowadzi firma Eurovia Polska.

Inwestycja połączona jest z budową trasy rowerowej Dobra - Głębokie. Planowana jest też korekta przebiegu ul. Szczecińskiej, od skrzyżowania z ul. Róży Wiatrów do skrzyżowania z ul. Przytulną w Dobrej.

W rejonie skrzyżowania ulicy Lipowej ze Słoneczną w Wołczkowie oraz na ul. Szczecińskiej w Dobrej (od granicy miejscowości do skrzyżowania z ul. Sportową) miejscami występują przewężenia drogi. Wykonawca prac Eurovia Polska oraz Gmina Dobra proszą mieszkańców o wyrozumiałość, cierpliwość i bezpieczną jazdę.

Gmina Dobra pozyskała dofinansowanie na realizację inwestycji w kwocie 6.700.000 zł. Budowa ronda i ścieżki rowerowej powinna się zakończyć w sierpniu 2020 roku.


Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościBudowa ronda w Wołczkowie:

Budowa trasy rowerowej Dobra - Głębokie:


Budowa ronda i trasy rowerowej Dobra - Głębokie: czasowa organizacja ruchu:


środa 20 listopada 2019 - 08:37:32 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej