Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Mabo B Zone Club w Mierzynie


Mabo B Zone Club - biznesowy klub sportowo-rekreacyjny w Mierzynie

Mabo B Zone Club powstał z chęci i potrzeby stworzenia w regionie miejsca, które będzie łączyło ze sobą sport, rozrywkę i relaks, jednocześnie będąc idealnym miejscem spotkań biznesowych. Klub jest najnowszą inwestycją rodzinnej firmy MABO będącej na rynku zachodniopomorskim od ponad 50 lat.


Mabo B Zone Club stawia na najwyższą jakość. Na parterze obiektu możemy skorzystać z trzech profesjonalnych kortów do squasha z klimatyzacją i nowoczesnym systemem wentylacji, wielofunkcyjnego boiska, saun oraz Strefy Beauty. Na piętrze w towarzystwie bogato zaopatrzonego baru jest dwutorowa kręgielnia oraz profesjonalny stół bilardowy, wielkości 9FT - idealny nawet dla najbardziej wymagających graczy. Z poziomu baru można obserwować korty squash i rozgrywki relaksując się przy pysznych napojach, a także śledzić wydarzenia sportowe na dużym ekranie w jakości HD.

W Mabo Zone posiadamy trzy profesjonalne korty do squasha. Wszystkie są klimatyzowane, a specjalny system wentylacji podłogi poprawia komfort gry. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, stąd parkiet najwyższej jakości o właściwościach antypoślizgowych. Co jest dla graczy bardzo istotne – klub ma charakter kameralny, przystosowany jest w większości dla osób dorosłych, co oznacza, że przy minimalnie zawężonym gronie odbiorców można liczyć na swobodę w grze, spotkanie nowych ciekawych ludzi i miłą atmosferę. Ponieważ podstawą kultury biznesu jest odpowiedni klimat, nasz Klub będzie doskonałym miejscem na spotkania, rozmowy, zacieśnienie relacji, wymianę doświadczeń i niezobowiązującą rywalizację. Warto dodać, że dla zawodników korzystających z kortów do squasha – nasza klubowa sauna jest gratis.

Zagrać może każdy. Do dyspozycji naszych gości pozostaje instruktor squasha, który dla osób chętnych prowadzi pierwsze lekcje pozwalające na praktyczne zaznajomienie się z podstawowymi regułami tego sportu. Zajmuje się on również organizacją całych cykli zajęć rozwijając umiejętności i przygotowując do coraz poważniejszych rywalizacji. Z porad i wskazówek trenera warto skorzystać, nawet jeśli się już kiedyś grało. Przygodę ze squashem na naszych kortach lepiej zaczynać bez złych nawyków, zaowocuje to doskonałą grą i nie zniechęci początkujących.

Słowo „klub” ma wiele znaczeń, marka MABO stawia na połączenie sportu i rozrywki. Całość jest tak pomyślana, by sprzyjać umacnianiu relacji. Nie jest to zwykłe miejsce treningowe, ponieważ duch sportu to przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem. Struktura Mabo B Zone Club umożliwia odpowiednie rozplanowanie czasu, zgodne zarówno z przyzwyczajeniami sportowymi jak i nowoczesnym stylem życia. Po treningu można odwiedzić bar, którego propozycja jest niezwykle obszerna. Na naszych gości czeka również turniejowy stół bilardowy i kręgielnia. W ten sposób panujący w Mabo Zone dobry klimat wynika z zachowania balansu między surowością sportowego ducha a luzem wolnego czasu.

Jak widać gra w squasha jest w Mabo Zone tylko jednym z wielu sposobów na przeżycie miłych chwil, reszta zależy od wyobraźni naszych Gości. Ponieważ znamy niektóre upodobania zawodników, wiemy że amatorzy squasha lubią pograć w badmintona i odwrotnie. Klub dysponuje klimatyzowanym boiskiem do tej gry oraz koszykówki, siatkówki czy piłki halowej. Jest to jedyne takie miejsce w Szczecinie. Co możemy dodać? Może to, że ponieważ kultura, sztuka i sport mają ze sobą wiele wspólnego, jesteśmy klubem dla gości, którzy lubią połączenie tych dziedzin. W związku z tym promujemy lokalne dobra poprzez organizację specjalnych wystaw i wernisaży oraz promocji lokalnych artystów. Ale o tym najlepiej przekonać się osobiście, odwiedzając Mabo B Zone Club.Wizytówka:


Mabo B Zone Club
ul. Welecka 2, 72-006 Mierzyn
tel. kom.: +48 882 144 140
e-mail: kontakt©mabozoneclub.pl
www.mabozoneclub.pl

Mabo B Zone Club - zdjęcia:
Mabo B Zone Club - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjny

wtorek 10 grudnia 2019 - 09:25:02 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej