Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia


Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - zdjęcia

W piątek, 13 grudnia w Bezrzeczu odbył się coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Mieszkańcy, którzy odwiedzili szkołę podstawową, mogli podziwiać występy uczniów, brać udział w konkursach i loterii fantowej, spróbować pysznych, domowych ciast i potraw świątecznych. Podczas jarmarku zbierane były fundusze na leczenie Bruna, dzielnego chłopczyka z gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn.


Znamy już kwotę, którą zebrano dla Bruna podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu. "Z loterii fantowej uzyskaliśmy 2500 zł, z jarmarku - 5616,60 zł, a do puszek trafiło 4105,20 zł. Razem zebraliśmy dla Bruna 12.221,80 złotych. Dziękujemy wszystkim za tak wielkie wsparcie" - mówi Karol Grochot z Koła LZS Skarbimierzyce, które pomaga zbierać fundusze na leczenie Bruna. Dziękujemy mieszkańcom za ogromne serca, które pokazali podczas jarmarku w Bezrzeczu. Wielkie brawa!

Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu na mieszkańców czekało bardzo dużo atrakcji. Były występy uczniów ze szkoły podstawowej w Bezrzeczu, występ chóru "Serduszka", stoiska ze stroikami i ozdobami świątecznymi, kiermasz książek i choinek, malowanie buziek, zabawy z balonikami oraz konkursy dla dzieci i dorosłych.

Smakosze mogli próbować znakomitych domowych ciast i potraw świątecznych. Nie zabrakło sałatek, pasztetów, pierogów i tradycyjnego śledzika.

W trakcie jarmarku odbyła się loteria fantowa, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Bruna. To dzielny chłopczyk, mieszkaniec gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt przekracza możliwości finansowe jego rodziców. W akcję pomocy Brunowi zaangażowali się mieszkańcy gminy Dobra, w tym wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce, którzy pomagali podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bezrzeczu. Brunowi można pomóc już teraz wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga - link do zbiórki.

Jarmarkowi towarzyszyła wspaniała i świąteczna atmosfera. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć , które prezentujemy poniżej.

Organizatorami jarmarku byli: Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu, LZS Bezrzecze i LZS Skarbimierzyce.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu:


Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu - 13 grudnia 2019 r.:

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościponiedziałek 16 grudnia 2019 - 07:52:44 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej