Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Migdałowa 3 - lokale do wynajęcia w Dobrej


Migdałowa 3 - przestrzeń lokalowa do wynajęcia
w Dobrej


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia przestrzeni lokalowej w budynku przy ul. Migdałowej 3 w Dobrej. Budynek, zlokalizowany przy głównej drodze Dobra - Wołczkowo, jest po generalnym remoncie, wyposażony w nowoczesną sieć światłowodową oraz systemy PPOŻ. Wynająć można biura, pomieszczenia lub nawet cały budynek.


Migdałowa 3 to czterokondygnacyjny budynek z dużym parkingiem znajdujący się w przemysłowej części Dobrej, przy głównej drodze do Wołczkowa i Szczecina. Na sąsiednich działkach istnieje zabudowa przemysłowa, warsztatowa i handlowo-usługowa. Teren uzbrojony jest w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną.

Budynek ma 1575 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej i znajduje się na działce o wielkości 3273 metrów kw. Na przedłużeniu obiektu znajduje się stalowa hala o wymiarach 13 x 9 m, a od frontu mniejsza o wymiarach 7 x 12 m. Hale przeznaczone są na cele produkcyjne lub magazynowe.

Obiekt przeszedł generalny remont w 2019 roku. Zainstalowano w nim nowoczesną sieć światłowodową połączoną z Internetem oraz system ostrzegania PPOŻ. Na ewakuacyjnej klatce schodowej znajduje się automatyczny system oddymiania. Budynek posiada też windę.

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest wielofunkcyjność budynku, który przeznaczony jest na działalność biurowo-socjalno-usługową i magazynową. Na parterze znajduje się warsztat ślusarski. Piętra można dowolnie zaadoptować na różne potrzeby. Mogą tu powstać np. biura "open space", archiwa, szkoła tańca, siłownia - możliwości jest wiele. Na każdym piętrze znajduje się część socjalna. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych lokali, piętra lub całego budynku.

Zobacz rozkład poszczególnych pięter:
Parter - plik .pdf
1. Piętro - plik .pdf
2. Piętro - plik .pdf
3. Piętro - plik .pdf

Osoby zainteresowane wynajęciem lokali w budynku Migdałowa 3 w Dobrej prosimy o kontakt pod nr telefonu 508 101 970.

Poniżej prezentujemy zdjęcia budynku Migdałowa 3.Migdałowa 3 w Dobrej - budynek, lokale, biura do wynajęcia:


Artykuł promocyjny

poniedziałek 16 grudnia 2019 - 16:41:06 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej