Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Spotkanie samorządu z przedsiębiorcami - relacja


Spotkanie samorządu z przedsiębiorcami - relacja

W piątek, 24 stycznia odbyło się noworoczne spotkanie przedstawicieli samorządu z przedsiębiorcami. Wydarzenie miało miejsce w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej. Organizatorami spotkania byli Wójt Gminy Teresa Dera i Przewodniczący Rady Gminy Bartłomiej Miluch.


Na spotkaniu obecni byli m.in.: przedstawiciele Urzędu Gminy Dobra, powiatu polickiego, radni gminy Dobra, właściciele firm, dyrektorzy szkół, funkcjonariusze policji, straży gminnej, granicznej i wojska.

Na wstępie głos zabrali Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch.

"Dzień dobry Państwu. Chciałam wszystkich przywitać i podziękować za przybycie na nasze kolejne spotkanie przedsiębiorców, które odbywa się w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej" - powitała gości Wójt Gminy Dobra.

Teresa Dera przedstawiła też nowego Wicewójta Gminy Dobra Rafała Zahorskiego, który sprawuje tę funkcję od 13 stycznia 2020 r.

"Na szczęście 13 stycznia był poniedziałkiem, nie piątkiem" - wyjaśnił nowy wicewójt. "Z częścią z Państwa miałem się przyjemność już poznać, dużo osób na sali znam osobiście. Ja też jestem przedsiębiorcą, od wielu lat prowadziłem różne firmy, również zagraniczne" - mówił Rafał Zahorski.

Przedstawiciele samorządu wspólnie przywitali gości i złożyli wszystkim życzenia noworoczne. Uczestnicy spotkania wznieśli toast symboliczną lampką szampana.

Po przywitaniu gości przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich ze Szczecina zaprezentował uczestnikom spotkania możliwości pozyskiwania środków z Unii Europejskiej. Następnie Sekretarz Gminy Rozalia Adamska i Wójt Teresa Dera przedstawiły podsumowanie działalności Urzędu Gminy Dobra. Zaproszeni goście dowiedzieli się jaki budżet posiadała gmina w ubiegłych latach, jakie inwestycje były prowadzone i są planowane na terenie gminy.

Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek oraz dyskusje. Goście mogli wymienić swoje spostrzeżenia i uwagi na temat prowadzenia działalności gospodarczej w gminie Dobra.

Spotkanie przedstawicieli samorządu z przedsiębiorcami - 24.01.2020 r.:

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościśroda 29 stycznia 2020 - 10:49:39 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej