Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Ferie zimowe w gminie Dobra. Plan imprez dla dzieci


Ferie zimowe w gminie Dobra. Plan imprez dla dzieci

Ferie zimowe dla uczniów z Pomorza Zachodniego rozpoczną się w poniedziałek 10 lutego. Dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy, którzy zostaną w domach, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej wraz z lokalnymi stowarzyszeniami przygotowało sporo atrakcji.


Przez dwa tygodnie ferii dzieci będą mogły skorzystać z oferty kulturalnej i sportowej każdego z klubów i biliotek będących filiami GCKiB.

W klubie w Bezrzeczu zorganizowane zostaną m.in. zajęcia na temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Będą też warsztaty kulinarne, plastyczne i zajęcia sprawnościowe. Dzieci będą też przygotowywały pączki i faworki z okazji tłustego czwartku. Część zajęć poprowadzi Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze”.

W klubie w Dołujach odbędą się zajęcia plastyczne, turnieje oraz zabawy ruchowe. Dzieci poznają tajniki przygotowywania wieloskładnikowej pizzy. Młodzi mieszkańcy spędzą też czas na świeżym powietrzu uprawiając sport.

Dzieci nie będą się także nudzić w Rzędzinach, gdzie czekać na nie będą zabawy ruchowo-sprawnościowe, wyjścia plenerowe, warsztaty kulinarne, a także wyjazd do kina w Szczecinie.

W klubie w Skarbimierzycach dzieci będą miały okazję wykonać pierniki i ciastka w kształcie serca, wziąć udział w tworzeniu prawdziwej gazety, a także zmierzyć się ze sobą w turnieju gier planszowych.

Klub w Stolcu dla najmłodszych mieszkańców miejscowości zaplanował kreatywne warsztaty, zajęcia karate i ćwiczenia ogólnorozwojowe.

W klubie w Wąwelnicy zorganizowane zostaną m.in. zajęcia integracyjne, warsztaty plastyczne i artystyczne. Dzieci wspólnie stworzą też kodeks "bezpieczeństwo w czasie ferii".

W klubie w Wołczkowie zaplanowano zajęcia teatralne, warsztaty plastyczne, zabawy sportowe i integracyjne.

Klub w Dobrej przygotował zajęcia plastyczne, pogadanki na różne tematy, warsztaty artystyczne i teatralne. Będzie też ognisko i pieczenie kiełbasek z okazji pożegnania ferii.

Wolny czas dla dzieci zorganizują również biblioteki w Mierzynie, Wołczkowie, Dobrej i Dołujach. Ferie w gminie Dobra będą doskonałą okazją do lepszego poznania bohaterów z książek dla dzieci i młodzieży.

Zobacz dokładny harmonogram imprez w filiach Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w gminie Dobra - plik .pdf

Źródło: GCKiB w Dobrej

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościczwartek 06 lutego 2020 - 11:37:19 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej