Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Przebudowa ul. Malinowej w Wołczkowie


Przebudowa ul. Malinowej w Wołczkowie

Trwają prace projektowe związane z przebudową ulicy Malinowej w Wołczkowie, wraz z pełną infrastrukturą podziemną i naziemną. Dokumentacja ma być gotowa do października. Prace budowlane powinny się rozpocząć w przyszłym roku.


Przygotowywana jest dokumentacja projektowa budowy ulicy Malinowej w Wołczkowie, wraz z pełną infrastrukturą podziemną, naziemną, likwidacją wszelkich kolizji, uwzględniając odwodnienie i zjazdy na posesje mieszkańców.

Ulicę zaprojektowano z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania pasa drogowego, biorąc pod uwagę zminimalizowanie wystąpienia kolizji z istniejącą infrastrukturą. Projektant przewidział rozbiórkę istniejącej nawierzchni z płyt i ułożenie nowej bitumicznej warstwy o szerokości 6 m, na odcinku od ulicy Słonecznej do Leśnych Jagód. Projekt uwzględnia też chodnik z kostki betonowej po jednej stronie drogi.

W ramach inwestycji wykonane zostaną też m.in.: kanalizacja deszczowa, brakujące odcinki sieci wodociągowej i sanitarnej, przebudowa sieci elektrycznych, telekomunikacyjnych i gazowych.

Zaproponowano wyniesione skrzyżowania z drogami gminnymi w postaci wysp spowalniających z kostki betonowej dla uspokojenia ruchu i zapewnienia większego bezpieczeństwa.

Wykonawcą dokumentacji jest BPD - Biuro Projektów Drogowych. Koszt wykonania projektu to 137 tys. zł. Dokumentacja ma być gotowa do 30 października 2020 r.

Gmina Dobra zabezpieczyła 3,6 mln złotych na realizację całej inwestycji.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Ulica Malinowa w Wołczkowie:
Przebudowa ul. Malinowej w Wołczkowie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościczwartek 20 lutego 2020 - 07:23:44 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej