Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Będzie remont drogi powiatowej z Wołczkowa do Dobrej


Będzie remont drogi powiatowej z Wołczkowa do Dobrej

Powiat Policki otrzyma 2,39 mln złotych na remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra. Dofinansowanie pochodzi z Funduszu Dróg Samorządowych. To 50% kosztów inwestycji. Pozostałe 2,39 mln zł dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra, która wspomoże remont drogi powiatowej. Droga zostanie wyremontowana od lasu przy jeziorze Głębokie do ronda w Dobrej.


Gmina Dobra zarezerwowała już w budżecie na 2020 rok 1.000.000 zł na pomoc finansową dla Powiatu Polickiego na remont drogi powiatowej nr 3907Z Wołczkowo - Dobra. Starostwo Powiatowe w Policach wystąpiło o dofinansowanie inwestycji z Funduszu Dróg Samorządowych. Z tego samego funduszu Gmina Dobra otrzymała 3,13 mln złotych na przebudowę ulicy Szkolnej w Bezrzeczu.

Inwestycja otrzymała rządowe dofinansowanie w kwocie 2.391.400 złotych. To 50% kosztów inwestycji. Pozostałe 2,39 mln zł dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra.

Inwestycja zakłada ułożenie nowej nakładki asfaltowej na odcinku od lasu przy jeziorze Głębokie (granica gminy Dobra) do ronda w Dobrej. Odcinek od lasu do ronda przy Głębokim (ul. Kupczyka) należy do Miasta Szczecin i będzie remontowany w ramach budowy węzła przesiadkowego Głębokie - dowiedz się więcej o tej inwestycji.

Droga powiatowa Wołczkowo - Dobra od dawna wymaga remontu,. Kierowcy zwracają uwagę na dziury i zniszczoną nawierzchnię. Dzięki pomocy finansowej Gminy Dobra Powiat Policki zyska dodatkowe środki na realizację tej ważnej dla mieszkańców naszej gminy inwestycji.

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra:

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościpiątek 17 kwietnia 2020 - 08:50:59 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej