Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Doświetlenie przejść dla pieszych


Doświetlenie przejść dla pieszych na trasie Wołczkowo - Dobra

Gmina Dobra wykona doświetlenie ok. 10 przejść dla pieszych na drodze powiatowej Wołczkowo - Dobra. Powiat Policki dołoży do inwestycji 65 tysięcy złotych.


Na ostatniej sesji Rady Powiatu Polickiego podjęto decyzję o dołożeniu środków do inwestycji, która polega na doświetleniu przejść dla pieszych na drodze powiatowej łączącej miejscowości Wołczkowo i Dobra. Ma to poprawić bezpieczeństwo na drodze, wzdłuż której budowana jest ścieżka rowerowa Głębokie - Dobra. Inwestycja realizowana będzie jeszcze w tym roku.

Powiat Policki otrzymał też 2,39 mln złotych na remont wspomnianej drogi. Dofinansowanie pochodzi z Funduszu Dróg Samorządowych. To 50% kosztów inwestycji. Pozostałe 2,39 mln zł dołożą wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra, która wspomoże remont drogi powiatowej. Droga zostanie wyremontowana od lasu przy jeziorze Głębokie do ronda w Dobrej.

Cały czas trwa budowa infrastruktury komunikacyjnej, w tym ronda w Wołczkowie i trasy rowerowej łączącej Dobrą z węzłem przesiadkowym Głębokie w Szczecinie. W ramach inwestycji planowana jest też korekta przebiegu ul. Szczecińskiej, od skrzyżowania z ul. Róży Wiatrów do skrzyżowania z ul. Przytulną w Dobrej. Prace budowlane na zlecenie Gminy Dobra prowadzi firma Eurovia Polska.

Gmina Dobra pozyskała dofinansowanie na realizację inwestycji w kwocie 10,39 mln zł. Całość prac powinna zakończyć się do końca sierpnia 2020 r.

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościwtorek 28 kwietnia 2020 - 17:22:22 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej