Zaloguj się | Rejestracja

Ruszył remont drogi z Wołczkowa do Dobrej


Ruszył remont drogi z Wołczkowa do Dobrej

We wtorek, 29 września rozpoczął się remont drogi z Wołczkowa do Dobrej. Inwestycja zakłada ułożenie nowej nakładki asfaltowej na odcinku od lasu przy jeziorze Głębokie (granica gminy Dobra i powiatu polickiego) do ronda w miejscowości Dobra.


Inwestycję na zlecenie Powiatu Polickiego realizuje spółka Maldrobud. Remont nawierzchni ma się zakończyć w listopadzie 2020 r. W trakcie prowadzenia prac ruch sterowany jest ręcznie. Kierowcy muszą uważać na utrudnienia.

Powiat otrzymał na inwestycję dofinansowanie w kwocie 2.391.400 złotych z Funduszu Dróg Samorządowych. Z tego samego funduszu Gmina Dobra otrzymała 3,13 mln złotych na przebudowę ulicy Szkolnej w Bezrzeczu. Dofinansowanie to 50% zakładanych kosztów inwestycji. Pozostałą kwotę mają dołożyć wspólnie Starostwo Powiatowe w Policach i Gmina Dobra, która przeznaczyła na ten cel 1,1 mln zlotych.

Inwestycja zakłada ułożenie nowej nakładki asfaltowej na odcinku od lasu przy jeziorze Głębokie (granica gminy Dobra i powiatu polickiego) do ronda w Dobrej. Odcinek od lasu do ronda przy Głębokim (ul. Kupczyka) należy do Miasta Szczecin i jest remontowany w ramach budowy węzła przesiadkowego Głębokie - dowiedz się więcej o tej inwestycji.

Dodatkowo Gmina Dobra wykona doświetlenie 10 przejść dla pieszych na drodze powiatowej Wołczkowo - Dobra. Powiat Policki dołoży do inwestycji 65 tysięcy złotych. Ma to poprawić bezpieczeństwo na drodze, wzdłuż której budowana jest ścieżka rowerowa Głębokie - Dobra. Inwestycja również realizowana będzie w tym roku.

Remont drogi powiatowej Wołczkowo - Dobra:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościpiątek 02 października 2020 - 15:57:10 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej