Zaloguj się | Rejestracja

Sportowcy sprzątają Puszczę Wkrzańską


Sportowcy sprzątają Puszczę Wkrzańską

Przed nami największa akcja sprzątania Puszczy Wkrzańskiej. Projekt "Śpiąca Królewna" połączył organizatorów biegów, klubów sportowych, ekip, nordic walking, rowerowych, biegowych, morsów, organizacji środowiskowych i Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży.


"Biegając, spacerując, jeżdżąc rowerem na co dzień w Puszczy Wkrzańskiej napotykamy na coraz więcej śmieci. Przestańmy patrzeć na innych, zróbmy to sami. Wyjdźmy, spotkajmy się i pokażmy naszym dzieciom, że piękne lasy z bajek naprawdę istnieją, a śpiącą królewnę można obudzić naszą wspólną inicjatywą" - mówi Daniel Krępa z projektu ekologicznego Human Waste Zone, który jest organizatorem akcji.

Projekt "Śpiąca Królewna" połączył organizatorów biegów, klubów sportowych, ekip, nordic walking, rowerowych, biegowych, morsów, organizacji środowiskowych i Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży. W akcji wezmą udział ekipy z Wolina, Chociwla, Stargardu i innych miejscowości.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Dobra do przyłączenia się do akcji, która rozpocznie się w sobotę, 17 października o godz. 10:00. Miejsce zbiórki to Polana Miodowa w Szczecinie.

"Prosimy o zabranie maseczek. Środki do dezynfekcji, worki i rękawice zapewniamy na każdym z punktów" - informują organizatorzy.

Więcej informacji na humanwastezone.com

Organizatorem akcji jest projekt ekologiczny Human Waste Zone. Sponsorem głównym i wspólorganizatorem jest firma TENZI. Akcja odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Urzędu Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Akcja Śpiąca Królewna - sprzątanie Puszczy Wkrzańskiej 2020:
czwartek 15 października 2020 - 09:25:52 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej