Zaloguj się | Rejestracja

Park rodzinny im. Jana Pawła II w Wołczkowie


Park rodzinny im. Jana Pawła II w Wołczkowie

Gmina Dobra rozstrzygnęła przetarg na budowę parku rodzinnego im. Jana Pawła II w Wołczkowie. Park powstanie w rejonie ulic Lipowej i Ogrodowej. Inwestycja zakłada wybudowanie wiaty i sceny wraz z urządzeniami i infrastrukturą techniczną. Teren będzie oświetlony i dostosowany dla osób niepełnosprawnych, a obok powstanie parking.


Realizacją inwestycji w Wołczkowie zainteresowane były 4 firmy. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Budowlane BIS ze Szczecina, które wyceniło prace budowlane na kwotę 585 tysięcy złotych.

"Bardzo się cieszę, że projekt obywatelski na który głosowali mieszkańcy Wołczkowa, może być w końcu realizowany. Projekt był konsultowany przez Radę Sołecką w Wołczkowie, pod nadzorem konserwatora zabytków. Wszystkie elementy, które zostaną wybudowane w tym parku, będą harmonizowały z zabytkowym kościołem" - mówi Wójt Gminy Dobra Teresa Dera.

Projekt zakłada wybudowanie wiaty i sceny wraz z urządzeniami i infrastrukturą techniczną. Teren będzie oświetlony i dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Obok powstanie parking. Inwestycja ma być zrealizowana do 31 maja 2021 r.

"Cieszę się, że mieszkańcy Wołczkowa wybrali ten projekt do realizacji" - mówi Teresa Dera.czwartek 12 listopada 2020 - 07:10:27 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej