Zaloguj się | Rejestracja

Budowa przedszkola i żłobka w Bezrzeczu


Budowa przedszkola i żłobka w Bezrzeczu

Ruszyły przygotowania do budowy przedszkola i żłobka w Bezrzeczu. Pod koniec października Gmina Dobra zawarła umowę na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu i programu funkcjonalnego obiektu. Placówka oświatowa powstanie w bliskim sąsiedztwie Wołczkowa, na działce nr 69/11 w rejonie ulic Platynowej i Mahoniowej.


26 października 2020 r. Gmina Dobra zawarła umowę na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu i programu funkcjonalnego przedszkola i żłobka w Bezrzeczu. Placówka oświatowa powstanie na działce nr 69/11, w rejonie ulic Platynowej i Mahoniowej. Gmina Dobra pozyskała nieodpłatnie ten teren od Agencji Mienia Wojskowego z przeznaczeniem na budowę obiektu oświatowego.

Umowa została podzielona na dwa etapy:

Etap I - minimum dwa wstępne warianty koncepcji w zakresie zagospodarowania terenu i programu funkcjonalnego obiektu kubaturowego budynku przedszkola z oddziałami żłobkowymi. Opracowanie wstępnych wariantów zostanie poprzedzone analizą możliwości terenowych, planistycznych i obowiązujących wytycznych w zakresie projektowania przedszkoli i żłobków.

Etap II - wykonanie na podstawie wybranej przez zamawiającego wstępnej koncepcji ostatecznego opracowania koncepcji architektoniczno-urbanistycznej, która będzie składała się z następujących opracowań: zagospodarowanie terenu, rzuty budynków, 5 fotorealistycznych wizualizacji (2 widoki z lotu ptaka, 2 widoki z poziomu człowieka, 1 widok z wnętrz budynku), opis rozwiązań technicznych, jako wytyczne do OPZ na zlecenie dokumentacji wielobranżowej, plansza zbiorcza w formacie 100x70 cm na sztywnym podkładzie, szacunkowe zestawienie kosztów realizacji inwestycji.

Dokumentacja ma być gotowa do dnia 30 kwietnia 2021 r.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Budowa przedszkola i żłobka w Bezrzeczu:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".poniedziałek 16 listopada 2020 - 12:44:36 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

kodo


silverhome


slonecznysad


Centrum Medyczne LuxMedica.jpg
Centrum Medyczne LuxMedica
jest nowoczesnym centrum, działającym na rynku medycznym od 2013 roku, które zostało wyposażone w najnowocześniejszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalny i wykwalifikowany personel.
Nasz adres: Mierzyn, ul. Welecka 1A
Telefon: +48 91 48 48 404


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej