Zaloguj się | Rejestracja
Twoja przeglądarka nie obsługuje zawartości Flash.

Nowa telewizja w gminie Dobra


Nowa telewizja w gminie Dobra

W połowie stycznia w gminie Dobra wystartuje nowa telewizja. Mieszkańcy zyskają dostęp do nowego źródła informacji o gminie, imprezach i wydarzeniach. Reporterzy będą odwiedzać z kamerą wszystkie miejscowości w gminie - od tych największych, jak Mierzyn, Bezrzecze czy Dobra, po najmniejsze, gdzie również nie brakuje interesujących wydarzeń.


Twórcą nowej telewizji jest TF Studio, które w zeszłym roku podczas Konferencji Rocznej Programu Interreg V A w Schwedt zdobyło wyróżnienie za relację filmową z Polsko-Niemieckiego Rajdu Rowerowego odbywającego się w gminach Dobra i Blankensee.

"Doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy, zapewni zupełnie nową jakość, jeśli chodzi o produkcję telewizyjną" - mówi Wojciech Trukszyn, właściciel TF Studio. "Nasi dziennikarze będą przygotowywać materiały ze wszystkich miejscowości w gminie Dobra. Będziemy zarówno w Mierzynie, Bezrzeczu, Dobrej, Dołujach, jak również w mniejszych miejscowościach, jak np. Buk, Łęgi, Sławoszewo czy Rzędziny" - dodaje.

"Pomysł związany z uruchomieniem nowej telewizji na terenie gminy Dobra pojawił się w związku z chaosem informacyjnym, z którym mamy teraz do czynienia. W sieci jest mnóstwo fejkowych i zmanipulowanych newsów związanych z naszą gminą. My chcemy prezentować rzetelne informacje, pokazywać za pomocą kamer, jak jest naprawdę. Interesują nas fakty i to będzie naszą dewizą" - wyjaśnia Wojciech Trukszyn.

Nowa telewizja ma zadebiutować w połowie stycznia. Na potrzeby produkcji przygotowano najnowocześniejszy sprzęt, profesjonalne kamery oraz drony. Pierwszym krokiem mają być serwisy informacyjne oraz krótkie reportaże.

Telewizja będzie dostępna za pomocą platform wideo i serwisów społecznościowych.

Źródło: TF Studio

Przeczytaj komentarze sąsiadów do tej wiadomościśroda 15 stycznia 2020 - 09:29:27 | Komentarze: 0
Wersja do druku

szukaj w Bezrzecze24

USŁUGI W/DLA BEZRZECZA

podolog.szczecin


slonecznysad


autofit.jpg
AUTO FIT
mechanika pojazdowa
71-211 Szczecin
ul. Szeroka 63
PN - PT 9:00 - 18:00
Firma AUTO FIT prowadzi kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów z grupy VW, AUDI, SEAT, SKODA oraz naprawy mechaniczne wszystkich innych marek. Zapraszamy.
Telefon: +48 91 432 75 63
reklama.jpg
Reklama w portalu Bezrzecze24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu Bezrzecze24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Sprawdź ofertę reklamową... więcej